کد خبر : 27162
تاریخ انتشار : یکشنبه 14 دی 1399 - 18:52

مهندس سلطانی دربازدید ازاداره کل امور کارکنان؛

با تدوین برنامه راهبردی مشخص شرکت مخابرات به جایگاه واقعی خود دست می یابد

با تدوین برنامه راهبردی مشخص شرکت مخابرات به جایگاه واقعی خود دست می یابد
با تدوین برنامه راهبردی مشخص شرکت مخابرات به جایگاه واقعی خود دست می یابد

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ، مشکلات موجود در مسیر کارکنان و بازنشستگان را حل شدنی دانست و افزود: هر مشکلی در سایه همت و تلاش و اتکاء به خداوند متعال قابل حل است، با تدوین برنامه راهبردی مشخص شرکت مخابرات به جایگاه واقعی خود دست می یابد.

 مهندس سلطانی، مدیرعامل شرکت صبح امروز، یکشنبه، 14 دی ماه 99، با حضور در اداره کل امور کارکنان، ضمن بازدید از اداره کل امورکارکنان، با بازنشستگان و کارکنان گفت و گو کرد واز نزدیک به بررسی نظرات و مشکلات آنها پرداخت .

مهندس سلطانی در ابتدای بازدید خود، با حضور در اداره امور بازنشستگان، از نزدیک در جریان دغدغه های بازنشستگان قرار گرفت وبربهبود وضعیت رفاهی بازنشستگان تاکیدوگفت : رسیدگی به مشکلات بازنشستگان به ویژه خدمات درمانی آنان جزو اولویت ها کاری ما در امور داخلی ست.

13c613ed a8b5 456f 874c b764995efc2d

وی از بازنشستگان به عنوان افتخار شرکت یاد کرد وبا تاکید بر ارتباط و تعامل دوسویه با آنان اظهار داشت: این عزیزان پس از سال ها خدمت در شرکت و تلاش صادقانه، شایسته توجه هرچه بیشتر در امور رفاهی هستند که امیدواریم با یک برنامه ریزی مناسب بتوانیم دررفع مشکلات آنان کوشا باشیم.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه این شرکت، پتانسیل و توانایی بالایی برای رشد و تعالی دارد اظهار داشت: باید با استفاده از یک استراتژی مناسب و پویا، و همچنین تلاش موثر از پتانسیل موجود استفاده کنیم و درآمد شرکت را بالا ببریم تا هم شرکت را به هدف تعیین شده برسانیم، هم پاسخگوی هزینه ها باشیم.

وی با تاکید برلزوم بهبود، جایگاه شرکت و تقویت برند گفت : در این شرکت، کارزیادی برای انجام دادن وجود دارد، لذا همه ما به عنوان زنجیره اتصال تشکیل دهنده بدنه شرکت مخابرات ایران باید به هم کمک کنیم بر تمام مشکلات فائق آییم .

d7d67c51 308e 4028 a734 8d96ef9d31f0
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، ارایه خدمات هرچه بهتر بیمه درمانی و امور رفاهی به بازنشستگان و کارکنان را ضرورت دانست و بر رفع موانع ارایه خدمات به این قشر زحمتکش تاکید کرد.

مهندس سلطانی همچنین در این بازدید، به سوالات بازنشستگان مراجعه کننده برای امور رفاهی و درمانی پاسخ داد.
گفتنی ست، در این دیدارکه با حضور مهندس سلطانی، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران انجام شد، دکتر فرقانی، معاون توسعه سرمایه انسانی، خباز، مدیرکل امور کارکنان نیز حضور داشتند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.