کد خبر : 32450
تاریخ انتشار : یکشنبه 22 فروردین 1400 - 23:25

مهندس دهناد :

ارتباطات رکن مهم توسعه پایدار است

ارتباطات رکن مهم توسعه پایدار است
ارتباطات رکن مهم توسعه پایدار است

نایب رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران در مراسم معرفی سرپرست جدید مخابرات منطقه البرز ،مخابرات و ارتباطات را از ارکان مهم توسعه کشور دانست و افزود: همه امکانات صنعت مخابرات باید در مسیر ارتقای رفاه مردم قرارگیرد و عزم ما در این موضوع جدی است.

 مهندس دهناد همچنین اظهار داشت : شرکت مخابرات ایران اصلی ترین پرچمدار صنعت ICT درکشوراست که با ارایه خدمات ارتباطی و مخابراتی مطلوب، نقش اصلی در رشد و توسعه اقتصادی کشور ایفا می کند .

وی با تاکید بر اینکه شرکت مخابرات به عنوان موتور محرکه توسعه در کشورنقش آفرین است؛ خاطرنشان کرد: منطقه البرز باتوجه به مزیت ها و قابلیت های بسیاری که دارد می تواند در پیشرفت و تعالی مخابرات گام بردارد .

3f4e5fb4 2f4d 44f9 89ac 0157e9d59b2a

نایب رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با اشاره به ضرورت عرضه خدمات مناسب مخابرات به جامعه ، گفت : تقویت زیرساخت ها و ساماندهی بخش های مختلف مخابرات، نظام ارتباطی استان ارتقا خواهد یافت.

مهندس دهناد با اشاره به اهمیت ظرفیت منطقه البرز درسرمایه اجتماعی وگردشگری اظهارداشت : ارایه خدمات ارتباطی ومخابراتی وتوجه به توسعه زیرساخت های ارتباطی در این منطقه که به عنوان ایران کوچک از آن می توان نام برد، باید مناسب و مطلوب باشد.

وی با اشاره به ضرورت سرمایه گذاری در عرصه های مختلف در مخابرات گفت: با توجه به ثابت ماندن تعرفه درسالهای متمادی وافزایش هزینه ها ی خدمات جدید درآمدشرکت مخابرات کاهش یافته که باید راهکارهایی برای رشد و توسعه ارتباطات در راه خدمت به مردم بکار ببندیم.

نایب رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، در پایان این مراسم، ضمن قدردانی و تشکر از خدمات ارزنده مهندس شجاعی ، مدیر پیشین مخابرات منطقه البرز و آرزوی سلامتی و موفقیت برای ایشان در سمت جدید به عنوان مدیر منطقه 4 تهران ، آقای عبدالله بیان را به عنوان سرپرست جدید مخابرات این منطقه معرفی کرد.

aefc2e1c f299 4d25 84d8 f850d2909e8e

همچنین در این جلسه آقای مهندس شجاعی، سرپرست قبلی منطقه البرز با تشریح فعالیت های خود و بیان اینکه این منطقه پتانسیل بالایی دارد گفت : ا نتظارداریم هیات مدیره با تدابیرخود توجه ویژه به رفع مسایل و مشکلات این منطقه داشته باشد .

گفتنی ست، این مراسم صبح روز یکشنبه 21 فروردین ماه 1400 با حضور مهندس دهناد، نایب رییس هیات مدیره، مهندس بیدخام، مشاور مدیرعامل و مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل، مهندس بیگدلو، سرپرست دفتر مدیرعامل ، فیضی ، سرپرست دفتر مرکزی بازرسی و نظارت ، مهندس حیدری زاده مشاور مدیرعامل در امور استان ها و مدیران مخابرات منطقه البرزبرگزار شد.

6dc082b1 1d3c 44e7 9519 b81f9909761e

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.