کد خبر : 21446
تاریخ انتشار : شنبه 15 شهریور 1399 - 14:25

استاندار هرمزگان:

خدمات پست در کاهش مشکلات اجتماعی نقش موثری دارد

خدمات پست در کاهش مشکلات اجتماعی نقش موثری دارد

 استاندار هرمزگان در دیدار با سرپرست اداره کل پست استان هرمزگان بر نقش موثر پست در کاهش مشکلات اجتماعی این استان تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، در این دیدار عبداله عبدلی سرپرست اداره کل پست استان هرمزگان با حضور در دفتر استانداری با فریدون همتی دیدار و گفت و گو کرد.

 استاندار هرمزگان در دیدار با سرپرست اداره کل پست استان هرمزگان بر نقش موثر پست در کاهش مشکلات اجتماعی این استان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، در این دیدار عبداله عبدلی سرپرست اداره کل پست استان هرمزگان با حضور در دفتر استانداری با فریدون همتی دیدار و گفت و گو کرد.

استاندار هرمزگان ضمن قدردانی از خدمات ارزنده پست استان، اظهار داشت: اقدامات بسیار قابل توجهی در مجموعه پست، در حوزه تعامل با ارباب رجوع صورت گرفته و استفاده از ظرفیت شبکه پستی ابزار بسیار مناسبی برای کاهش مشکلات فعلی است.

همتی استان هرمزگان را دارای استعدادها و توانمندی های بالایی خواند و افزود: می‌توان از این ظرفیت‌ها برای توسعه و تقویت فعالیت‌های ارتباطی دانش بنیان بهره برد.

وی با اشاره به ارائه خدمات نیابتی توسط دستگاه های اجرایی، گفت: با توجه به بعد مسافت و لزوم انجام سفر از نقاط مختلف شهر و روستا توسط مردم برای دریافت خدمات، ضرورت دارد به گسترش خدمات پستی در نقاط مختلف و حذف این گونه مراجعات اهتمام ورزید و دستگاه های دولتی خدمات نیابتی را به پست واگذار نمایند.

استاندار هرمزگان در این دیدار افزود: حذف سفرهای مکرر غیرضروری و تسهیل دسترسی مردم به خدمات دستگاه های اجرایی استان، باعث کاهش مواجهه حضوری و رفع، بخشی از عواقب منفی احتمالی آن شده که این امر رضایتمندی مردم را افزایش داده و منجر به تسریع در تحقق اهداف حقوق شهروندی در نظام اداری شده است.

همتی اضافه کرد: تعامل و همکاری با پست برای ارائه خدمات به مردم، بسیار ارزشمند بوده و استانداری هرمزگان آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری با شرکت ملی پست و ایجاد هماهنگی با سایر سازمان های دیگر و همچنین همراه کردن دستگاه های متولی استان به منظور تسریع در ارائه خدمات با کیفیت به مردم اعلام می دارد.

سرپرست اداره کل پست استان هرمزگان در این دیدار گزارشی از خدمات و قابلیت های پست استان در راستای طرح تحول شرکت ملی پست ارائه داد.

عبداله عبدلی گفت: یکی از ماموریت های بسیار مهم شبکه پستی، ارائه خدمات نیابتی به سازمان ها در راستای تسریع در تحقق بهره وری، کاهش و حذف سفرهای غیر ضروری است.

 سرپرست اداره کل پست استان خواستار حمایت ویژه استانداری هرمزگان در راستای سرعت بخشیدن به ارائه خدمات دستگاه ها به پست، برای بهره برداری از نتایج بسیار موثر آن شد.

در پایان این دیدار تمبر اختصاصی استاندار هرمزگان توسط عبداله عبدلی به وی اهداء شد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.