کد خبر : 24809
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 29 آبان 1399 - 11:09

مهندس سیدمجید صدری :

ارتباط مستمر بین شوراهای اسلامی کار و مدیریت شرکت، ضروری است

ارتباط مستمر بین شوراهای اسلامی کار و مدیریت شرکت، ضروری است
ارتباط مستمر بین شوراهای اسلامی کار و مدیریت شرکت، ضروری است

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با تاکید بر اهمیت شوراهای اسلامی کار و تشکلهای قانونی حوزه ارتباطات گفت : همکاری متقابل در برنامه ریزی ها و ایجاد هماهنگی در پیشرفت امور واحدهای مختلف به منظور ، برقراری رابطه مستمر بین شوراها و مدیریت شرکت ، امری بسیار مهم است.

به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سیدمجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در نشست ویدئوکنفرانسی با مدیر منطقه کردستان و اعضای شورای اسلامی کار این منطقه که امروز چهارشنبه ۲۸ آبان برگزار شد، مسائل مختلف مربوط به کارکنان و بازنشستگان این منطقه را مورد بحث بررسی قرارداد.

وی با اشاره به اینکه نقش شورای اسلامی کار، در مشارکت بدنه شرکت برای پیشرفت اهداف و دفاع از حقوق کارکنان با اهمیت است گفت : با همیاری و همدلی بین اعضای شورای اسلامی کار و شرکت مخابرات ایران می توان بسیاری از مسایل و مشکلات مربوطه را به حداقل رساند .

دراین جلسه ویدیوکنفرانسی که به همراه آقایان: دکتر فرقانی ، معاون توسعه سرمایه انسانی ، مهندس بیدخام مشاور مدیر عامل و مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل و ظریفی آزادمشاور مدیر عامل و مدیرکل دفتر مدیر عامل برگزار شد ، ضمن تاکید بر اهمیت نیروی انسانی به عنوان بزرگ ترین سرمایه شرکت اظهارداشت : تمام مدیران باید همیشه گوش شنوای مسائل و دغدغه های کارکنان باشند و تا جایی که ممکن است در جهت رفع مشکلات آنان بکوشند.

مهندس سیدمجید صدری باتاکید بر ضرورت رفع مشکلات کارکنان و بازنشستگان ازتشکیل کمیته ای برای بررسی مسایل امور کارکنان و بازنشستگان منطقه کردستان خبردادو گفت : از پیشنهادهای سازنده شوراهای اسلامی کار استقبال می کنیم .

وی با بیان اینکه توجه به منابع انسانی و کرامت کارکنان در اولویت شرکت است، گفت : شرکت مخابرات ایران ، در راستای تحقق برنامه های شرکت و با هدف ارتقاء سطح رضایت مندی و بهبود روحیه خدمتی کارکنان گام های اساسی و ارزشمندی در این راستا برداشته است .

در این جلسه اعضای شورای اسلامی کارمنطقه کردستان نیزبا طرح مطالبی را در خصوص مشکلات و مسائل موجود در بین کارکنان و بازنشستگان منطقه کردستان ، ازتوجه ویژه مدیریت شرکت مخابرات ایران درجهت حل مسایل موجود تشکر نمودند و بر حفظ همدلی و همیاری در جهت حفظ و ارتقای برند شرکت تاکید کردند.

همچنین در این جلسه کاری دکترآزادحکمت ،مدیر منطقه کردستان با تایید نقش منابع انسانی در پیشرفت و بهره وری شرکت بر تداوم برگزاری جلسه های بررسی مسائل و چالش های منابع انسانی شرکت تاکید و از مدیر عامل واعضائ هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران برای توجه ویژه به منابع انسانی در این منطقه قدردانی کرد .
.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.