کد خبر : 25315
تاریخ انتشار : شنبه 8 آذر 1399 - 16:17

مهندس صدری:

قرارداد بیت استریم با ایجاد رقابت سالم, درآمد مخابرات را افزایش میدهد

قرارداد بیت استریم با ایجاد رقابت سالم, درآمد مخابرات را افزایش میدهد
قرارداد بیت استریم با ایجاد رقابت سالم, درآمد مخابرات را افزایش میدهد

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: قرارداد بیت استریم با ایجاد یک رقابت سالم در حوزه بازار ICT موجب افزایش درآمد شرکت خواهد شد.

مهندس صدری, مدیرعامل شرکت که در برنامه زنده اینستاگرامی روز چهارشنبه هفته گذشته سخن می گفت, با اشاره به قرارداد بیت استریم گفت: بر اساس پورت های واگذار شده به شرکت های FCP, ما نیز در درآمد آنها سهیم هستیم, از اینروز این قرار داد ضمن ایجاد رقابت سالم, نه تنها به ضرر ما نیست بلکه موجب افزایش درآمد شرکت مخابرات خواهد شد.

مهندس صدری با اشاره به ضرورت افزایش سهم بازار توسط مخابرات اظهار داشت: تمام برنامه های ما در حوزه تجاری باید به گونه ای باشد که موجب افزایش سهم بازار حوزه ICT و افزایش درآمدشود.

وی لازمه افزایش سهم بازار را رقابت سالم و کیفیت مناسب دانست و افزود: در بازار رقابت است که میزان کیفیت محصول بالا رفته و در نهایت رضایتمندی مشتری را به دنبال دارد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تاکید کرد: قرارداد بیت استریم همچنین باعث افزایش میزان ARPO در اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران می شود.

مهندس صدری خود را امانت دار شرکت مخابرات ایران عنوان کرد و اظهار داشت: تمام برنامه ها و عملکرد ما بر اساس رعایت الزامات قانونی و رگولاتوری و همچنین رضایت سهامداران و ذینفعان می باشد.

وی به لزوم رعایت مصوبه ۲۶۰ کمیسیون سازمان تنظیم مقررات در جهت ایجاد فرصت های جدید برای استفاده از منابع اشاره کرد و بیان داشت:این مصوبه مقررات حاکم بر ارائه خدمات عمده‌فروشی زیرساخت‌های ارتباطی را مشخص می‌کند،و به منظور رقابتی شدن هرچه بیشتر بازار، تسهیل در ارایه خدمات در حوزه ارتباطات ثابت سیمی-کابلی و ایجاد فرصت برای استفاده حداکثری از منابع و امکانات موجود در اختیار دارندگان پروانه شبکه از طریق اشتراک در بخش دسترسی و جلوگیری از هدر رفتن منافع و امکان توزیع و گسترش شبکه با سرعت بیشتر در تمام نقاط کشور تصویب شد

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران همچنین اظهارداشت : به منظور تحقق این مهم، شرکت مخابرات ایران، با اجرای این مصوبه با اشتراک زیرساخت‌های فیبرنوری با شرکت های دارنده پروانه FCP و Servco در چارچوب مصوبات سازمان تنظیم مقررات با تمام شرکت های واجد شرایط همکاری دارد .

مهندس صدری در پایان سخنان خود یادآور شد: افرادی که در این خصوص انتقاد در اجرای قرار داد بیت استریم دارند آگاهی لازم در این خصوص را ندارند، از اینرو آمادگی داریم شفاف سازی بیشتری را انجام دهیم.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.