پیش از که یوسف الهی شکیب مدیرعاملی و منصور پورزرین ریاست هیأت مدیره گروه بهمن را به عهده داشتند، اکنون با تغییرات صورت گرفته در آخرین جلسه هیأت مدیره، بیوک علیمرادلو به‌ عنوان مدیرعامل جدید گروه منصوب و جمشید ایمانی نیز جایگزین پورزرین شد.

علیمرادلو تحصیلکرده‌ ی کارشناسی مهندسی طراحی هواپیما (هوافضا) از دانشگاه منچستر و کارشناسی ارشد ام بی ای (مدیریت اجرایی) است.

وی با نزدیک به 40 سال خدمت و مدیریت در بخش‌های متفاوت صنعتی و اقتصادی و با سابقه 27 ساله در صنعت خودرو یکی از ده‌ها مدیر قدرتمند صنعت خودرو ایران است.

علیمرادلو در صنعت هوا و فضا فعالیت های ویژه ای داشته و در اوايل دهه 70 وارد صنايع خودروسازي شده است. مدیرعاملی شرکت مهرکام پارس، عضویت در هیأت مدیره سایپا دیزل، مشاور خودرویی وزیر اسبق صنعت، معدن و تجارت، مدیریت شرکت توسعه صنعت خودرو، مدیریت پروژه پژو پارس در شرکت ایران خودرو، مدیریت پروژه های متفاوت خودرویی و… بخشی از سوابق اجرایی و صنعتی وی است. اکنون مهندس علیمرادلو سکان گروه بهمن را به عهده گرفته و جایگزین یوسف الهی شکیب شده است.

امروز مراسم جا به جایی یوسف الهی شکیب و معارفه ی بیوک علیمرادلو در حضور سهامداران و مدیران گروه بهمن انجام شد.

جمشید ایمانی رییس جدید هیأت مدیره گروه که از مدیران برجسته، خوش سابقه و صاحب سبک صنعت با تجارب وسیع مالی و اقتصادی می باشد و در سال 95 نیز رییس هیأت مدیره گروه بهمن بود، به این شرکت بازگشت. سوابقی همچون رئیس هیأت مدیره و قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، عضو هیأت مدیره بانک پارسیان، عضو هیأت مدیره گروه صنعتی ایران خودرو، قائم‌مقام مالی و اقتصادی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، عضو هیأت عامل و معاون پشتیبانی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، نائب رئیس هیأت مدیره شرکت توسعه صنایع خودرو، عضو هیأت مدیره شرکت طراحی مهندسی و تأمین قطعات ایران خودرو (ساپکو( بخشی از کارنامه کاری پر سابقه ی وی است.

گفتنی است هلدینگ بهمن به عنوان یک شرکت موفق خصوصی در سال های اخیر دستاوردهای بسیاری را داشته است که از جمله می توان به داخلی سازی کامیونت و مینی بوس شیلر، کسب جایگاه نخست در خدمات فروش و پس از فروش خودروهای تجاری و سواری و افزودن محصول جدید دیگنیتی به سبد محصولات بهمن موتور اشاره کرد.