کد خبر : 26537
تاریخ انتشار : دوشنبه 1 دی 1399 - 14:10

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران مطرح کرد :

 افزایش منطقی تعرفه های ارتباطی ضرورتی برای جهش تولید در بخش ICT کشور است

 افزایش منطقی تعرفه های ارتباطی ضرورتی برای جهش تولید در بخش ICT کشور است
 افزایش منطقی تعرفه های ارتباطی ضرورتی برای جهش تولید در بخش ICT کشور است

مهندس سلطانی با اعلام اینکه احیا و گسترش زنجیره تامین شرکت مخابرات ایران و جهش تولید در بخش ارتباطات، وابسته به افزایش تعرفه های مخابراتی است ، اظهار داشت: رشد صنعت ICT در گرو افزایش منطقی این تعرفه است.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس مجید سلطانی در دیدار با اعضای سندیکای صنعت مخابرات ، ضمن تاکید بر هم افزایی های موثر در بخش مخابرات اعلام کرد: با افزایش تعرفه ارتباطی و منطقی سازی آن، علاوه بر تحرک در بخش تولید کنندگان و خدمات دهندگان تجهیزات مخابراتی و افزایش اشتغال در این صنعت استراتژیک، خدمات بهتری به مردم ارایه خواهد شد.

وی با توجه دادن به نقش مخابرات به عنوان بزرگ ترین اپراتور حوزه ارتباطات کشور گفت: این موضوع در صورت تحقق ،می تواند ضمن تحقق جهش تولید در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات، آثار مثبتی را در حوزه صادرات محصولات ICT در منطقه از خود به جا بگذارد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اضافه کرد: تعرفه خدمات عمومی در بخش های مختلف ، و خدمات با شیبی نسبتا منطقی و متناسب با شرایط اقتصادی در طول دو دهه گذشته مورد بازبینی مکرر قرار گرفته، در حالی که درحوزه ارتباطی این اتفاق ایجاد نشده است.

مهندس سلطانی افزود: هزینه های شرکت مخابرات ایران متناسب با تعرفه ها فعلی نیست در حالی که سیاست اصلی شرکت مخابرات ایران حمایت از تولیدکنندگان داخلی است و برای تحقق این امر، افزایش تعرفه ها بسیارضروری به نظر می رسد.

وی با توجه به نقش زیرساختی مخابرات در تامین نیازهای اپراتورهای همراه و ثابت گفت: امیدواریم با ایجاد تعرفه منطقی و افزایش آن، ضمن بهبود فضای کسب کار در حوزه ICT ، خدمات گسترده ارایه شده مخابرات به تمام بازیگران عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور نیز با افزایش کیفیت و کمیت قابل توجهی همراه شود.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.