کد خبر : 26722
تاریخ انتشار : جمعه 5 دی 1399 - 17:14

مهندس سلطاني در نشست شورای مرکزی کانون های بازنشستگان کشور:

 استفاده از تجربیات بازنشستگان مسیر رشد شرکت را هموارتر می‌کند

 استفاده از تجربیات بازنشستگان مسیر رشد شرکت را هموارتر می‌کند
 استفاده از تجربیات بازنشستگان مسیر رشد شرکت را هموارتر می‌کند

مديرعامل شركت مخابرات ايران در نشست با اعضاي با شورای مرکزی کانون های بازنشستگان کشور گفت : استفاده از تجربیات ، دانسته‌ها و همفکری بازنشستگان به عنوان سرمایه انسانی بی نظیر ، مسیر رسیدن به اهداف پیشروی شرکت را هموارتر می‌سازد و بهترین فرصت برای توسعه شرکت است.

به گزارش اداره كل ارتباطات وامور بين الملل شركت مخابرات ايران، مهندس سلطاني ، مديرعامل شركت مخابرات ايران در اين نشست كه امروز پنجشنبه 4 دی ماه برگزار شد، باتاکید براینکه باید پاسخگوی نیازهای قانونی بازنشستگان باشیم و توجه و ارزش نهادن به بازنشستگان ،امری ضروری است اظهارداشت : پاسداشت نیازهای مادی و معنوی آنان ضروری است و باید پذیرفت سازمان متعلق به همه انسان‌هایی است که در طول عمر سازمانی خود در آن نقش‌آفرینی داشته‌اند .

وی با اشاره به جایگاه و اهمیت احترام به بازنشستگان گفت: بازنشستگی به‌عنوان فصلی دیگر از زندگی همه شاغلین همواره مورد توجه بوده و بازنشستگان نیز سرمایه های ارزشمند جامعه و گنجینه های خرد و تجربه هستند که استفاده از تجربه های آنان، مسیر رشد و تعالی جامعه را هموارتر می‌کند .

مهندس سلطاني ، در ادامه با بیان اینکه در تعالیم دینی ما، حفظ کرامت انسانی همواره به‌عنوان یک ارزش مورد تأکید قرار گرفته است، افزود: بازنشستگان یکی از بزرگترین و ارزشمندترین دارایی و سرمایه ی هر سازمانی هستند که با کسب تجربه و مهارت و انتقال آن به نسل های بعدی موجب بالندگی آن سازمان می شوند .

وی با تاکید بر اینکه بازنشستگان به عنوان پيشكسوتان جامعه سزاوار احترام و تكريم هستند ، توجه به مسايل اقتصادي و معيشتي آنان را ضروری دانست وگفت : ما درصدد هستیم با تدوین برنامه های کوتاه مدت و همدلی همه ذی نفعان بتوانیم بخشی از این مسایل را با حداقل زمان ممکن بر طرف کنیم .

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران ، با بیان اینکه ما برای دریافت پیشنهادهای بازنشستگان آمادگی داریم ، گفت :براین باورهستیم که پویایی درراه رسیدن به اهدف‌های سازمانی تنها در سرمایه انسانی نهفته است ، با این تفکر فرصتی برای شرکت ایجاد خواهد شد تا از این ظرفیت های خردمندانه و پتانسیل بازنشستگان محترم نیز بی‌بهره نمانیم و با تدبیراز پختگی و فرزانگی آنان استفاده شود.

در این نشست اعضای شورای مرکزی کانون های بازنشستگان کشور نیز خواستار اجرای تعهدات قبلی اعلامی و حمایت سهامداران در این خصوص شده ومواردی را در زمینه اجرای دقیق آیین نامه ها ، تعهدات و بیمه تکمیلی را مطرح کردند و برای همکاری و همراهی در جهت به ثمر نشستن اهداف شرکت اعلام آمادگی کردند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.