کد خبر : 31478
تاریخ انتشار : دوشنبه 25 اسفند 1399 - 15:46

مهندس سلطانی عنوان کرد:

 عزم کارکنان مخابرات در جهت توسعه صنعت ارتباطات در سال 99 مثال زدنی بود

 عزم کارکنان مخابرات در جهت توسعه صنعت ارتباطات در سال 99 مثال زدنی بود
 عزم کارکنان مخابرات در جهت توسعه صنعت ارتباطات در سال 99 مثال زدنی بود

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به ارزش فعالیت های نیروی انسانی شرکت مخابرات گفت: اعتقاد داریم در سال آینده با هم افزایی های در حال انجام ، شرکت مخابرات ایران سال پرباری را در جمیع جهات در اولویت افق پنج ساله خود سپری خواهد کرد.

مهندس سلطانی با تشریح اهمیت این موضوع خاطرنشان کرد: شرکت مخابرات ایران علی رغم چالش های مختلف در بخش های گسترده ای از جمله تامین تجهیزات، تورم گسترده ، نرخ ارز و مهم تر از همه لزوم منطقی شدن تعرفه های خدمات، در سال 1399 با تلاش کارکنان و مدیران، وضعیت ارتباطی کشور را در حوزه های خرد و کلان به بهترین نحو ممکن مدیریت کرد .

مهندس سلطانی در نشست شورای مدیران با تشریح مسائل نقدینگی شرکت و کار مهم شرکت مخابرات ایران در سال جاری به منظور تضمین پایداری ارتباطات گفت: موضوع تعرفه ها با رایزنی ها و هم افزایی ها قطعا به نحوی باید حل شود، به علت اینکه این مساله مانع توسعه مخابرات در بخش های مختلف شده است و محدویت منابع زیادی را علی رغم تمام پیشرفت ها ایجاد کرده است.

وی با اشاره به اهمیت پروژه های توسعه شرکت، گفت: برنامه یک ساله استان ها برای سال 1400 به طور کامل مشخص شده و در تمام مناطق مخابراتی به صورت پیوسته اجرا شده و با توجه به مزیت ها و اولویت های هر استان و سهمیه تعداد پورت پر سرعت هر استان برنامه ریزی و انجام خواهد شد.

مهندس سلطانی در پایان خاطرنشان کرد: نگاه کلیت شرکت در حوزه برنامه ریزی این است که با وجود تمام محدودیت ها ، اولویت بندی رضایتمندی مشتریان به همراه توجه به سرمایه انسانی را در تمام فعالیت ها، لحاظ کرده و در طول پروژه های مختلف این دیدگاه را به همراه سودآوری و توسعه شرکت و پیشرفت صنعت مخابرات در تمام حوزه ها، پیاده سازی و اجرا کنیم.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.