کد خبر : 32063
تاریخ انتشار : یکشنبه 15 فروردین 1400 - 17:49

مهندس سلطانی :

1400 سال رشد مخابرات است

1400 سال رشد مخابرات است
اداره کل روابط عمومی مخابرات منطقه تهران

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: افزایش درآمد و سرمایه گذاری بهینه، سرلوحه برنامه های شرکت مخابرات ایران در سال 1400 قرار گرفته، که رشد و توسعه مخابرات کشوررابه ارمغان خواهد آورد.

 مهندس سلطانی در نشست شورای مدیران مخابرات منطقه تهران که یکشنبه 15 فروردین ماه سال جاری برگزار شد، ضمن بیان این مطلب افزود: شرکت مخابرات ایران به عنوان بسترساز و پیشران توسعه کشور به گونه ای عمل خواهد کرد که موجب یاس دشمنان نظام شود.

وی با اعتقاد به اینکه وضعیت ICT کشور، شایسته نظام نیست، خاطر نشان کرد: سیاست ما در سال 1400 حرکت بسوی رشد و توسعه همه جانبه، با تامین منابع مورد نیاز است و در این مسیر با هماهنگی و تعامل با سیاستگزاران و تصمیم گیران دلسوز و آگاه، می کوشیم تا با حداقل هزینه ها، بیشترین درآمد کسب شود.

13d17fee 2aba 4b15 91c8 d836e2a9db0e

مهندس سلطانی، درک و شناخت صحیح شرایط موجود و نقش اثرگذار مخابرات در توسعه کشور توسط نمایندگان مجلس و سایر دستگاه های تصمیم گیر از جمله شورای رقابت را عاملی مهم در مسیر عادلانه سازی تعرفه های مخابرات دانست و افزود: دشمنان از هرگونه پیشرفت کشور در هر زمینه ای که باشد ناراحت می شوند، اما به فضل الهی و همراهی و تعاملات صورت گرفته شده و با کمک تمامی مدیران و کارکنان خدوم شرکت مخابرات ایران، شاهد رفع موانع خدمات رسانی و مشکلات قبلی خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از انجام هماهنگی لازم برای رفع موانع تامین منابع برای توسعه زیرساخت ها و ارایه خدمات بهتر مخابراتی خبر داد و بر لزوم گسترش برنامه ها و در نظرگرفتن اهداف توسعه ای متعالی تر تاکید کرد و به مدیران مخابرات منطقه تهران گفت: دل تان قرص باشد و مطمئن باشید با مانع زدایی ها و پشتیبانی مستمر، برنامه های توسعه ای که در نظر گرفته اید با تلاش مضاعف محقق می شود.

663960de 0cd4 4446 935f 220cef98ef5c

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه در گذر قریب به 17 سال، تعرفه های مخابراتی به هیچ عنوان متناسب با میزان تورم اعلامی از سوی بانک مرکزی رشدی نداشته است، تصریح کرد: در صورت تعیین تعرفه مناسب با تورم، امکان تجهیز و نوسازی شبکه مخابرات در سالیان گذشته و به مرور زمان فراهم می شد. هر چند با تلاش جهادی و دست خالی باز هم با تکیه بر اعتقادات نشات گرفته از باورها و ارزش ها، شاهد شبکه ای مطلوب در تهران بزرگ هستیم.

مهندس سلطانی، مخابرات منطقه تهران را حایز جایگاه بین المللی در پایتخت کشور نام برد و افزود: ارایه خدمات ارتباطی و مخابراتی در ام القرای جهان اسلام که کانون توجهات است، مقوله ای حساس و خطیر بوده و در زمینه تامین منابع مورد نیاز برای مخابرات منطقه تهران با اولویت بندی های انجام شده، مشکلی نخواهیم داشت.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، آینده مخابرات را بسیار روشن توصیف کرد و برای مدیران و مخابرات منطقه تهران رسالت ها و وظایف مهمی از جمله برقراری ارتباط موثر با مسئولان و تصمیم گیران، ارایه اطلاعات شفاف در قالب برنامه های رسانه ای و اقناع افکار عمومی برای دستیابی هرچه سریع تر به اهداف و تحقق برنامه های توسعه ای برشمرد.

75a1883e 28ff 420e ab06 ef638addd551

وی ارتباط مستمر و تعامل هرچه بیشتر میان حوزه ستادی شرکت مخابرات ایران و مخابرات منطقه تهران را مورد تاکید قرارداد و خواستار برگزاری نشست های مستمر در دوره های زمانی شد.

7be13642 4a44 455e aec9 f489e0b2862b

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.