کد خبر : 33063
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 31 فروردین 1400 - 10:32

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شرکت گل گهر:

نیروهای انسانی سرمایه اصـلی شرکت هسـتند

نیروهای انسانی سرمایه اصـلی شرکت هسـتند
نیروهای انسانی سرمایه اصـلی شرکت هسـتند

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر گفت: در هر سازمان يا شرکتي نيروي انساني ارزنده ترين منابع آن شرکت محسوب مي شود. در شرکت هاي صنعتي و معدني که خلاقيت، تعهد و مديريت هزينه از اهميت ويژه اي برخوردار است، ارزش هاي نيروي انساني به مراتب بيشتر است و سرمايه اصلي شرکت مي باشد.

مهندس مجید علیدادی  افرود: در شرکت معدني و صنعتي گل گهر سعي شده است در مرحله جذب، آموزش و نگهداري نيروي انساني به بهترين نحو عمل شود و اين اقدام باعث توانمندسازي نيروي انساني شده است به گونه اي که بر اساس شايستگي ها پرسنل ارتقا مي يابند. مديران و معاونين شرکت کساني بوده اند که رده هاي مختلف سازماني را در شرکت طي کرده اند. امروزه مديرعامل شرکت معدني و صنعتي گل گهر کسي است که همه رده هاي سازماني را در داخل شرکت طي کرده است.

وی ادامه داد: در اقداماتي هم که در دستور کار داريم موضوعاتي همچون تونمندسازي، جانشين پروري و توجه به شايستگي هاي افراد را محور اصلي ارتقاي نيروي انساني قرار خواهيم داد.

علیدادی در پاسخ سوالی پیرامون چالش‌هايي در حوزه منابع و سرمايه انساني شرکت گل‌گهر، گفت:
با توجه به تعداد پرسنلي که در منطقه معدني و صنعتي گل گهر مشغول به کار هستند و حدود ۲۵ هزار نفر مي شوند، يکي از چالش هاي اصلي پيش روي ما جذب و تامين نيروي انساني توانمند در آينده است که در تدوين استراتژي منابع انساني به اين مهم خواهيم پرداخت.

وی در رابطه با برنامه‌هاي کوتاه مدت، بلندمدت و چشم‌اندازي در پيش روي حوزه منابع و سرمايه انساني این شرکت اظهار کرد: در کوتاه مدت؛ آموزش، توانمندسازي و حفظ نيروي انساني از اقدامات اصلي است که در دستور کار داريم. براي بلند مدت؛ آينده نگري پرورش و شناسايي نيروي انساني ماهر و حرفه اي را در دستور کار داريم که بايستي نگاه کلان به آن شود و با تعامل با دانشگاه ها اين موضوع در حال پيگيري است.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شرکت گل‌گهر افزود: شيوع ويروس کرونا با توجه به نوع کسب و کار، تاثيرهاي مختلفي را بر شرکت ها گذاشت؛ در صنايع معدني در اين دوره، نيروهاي انساني خلاقيت خود را بروز داده و سعي کردند با خلاقيت و ارائه ايده هاي نو متناسب با شرايط، حضور فيزيکي کمتري داشته باشند که اين اقدام خود نقش سرمايه انساني را بيشتر و پررنگ تر نشان ميدهد.

وی در پایان ضمن تبریک روز و هفته ملي منابع انساني گفت: شرکت معدني و صنعتي گل گهر، سرمايه انساني را سرمايه اصلي شرکت مي داند و با توکل بر خداوند متعال و همت همه همکاران و کارکنان شرکت و شرکت هاي منطقه بوده که امروز اين شرکت به عنوان گل سرسبد شرکت‌هاي معدني و صنعتي مطرح است.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.