کد خبر : 35671
تاریخ انتشار : دوشنبه 10 خرداد 1400 - 19:04

مهندس سلطانی:

1400 اتفاق های خوبی در زمینه پرداخت مطالبات بازنشستگان رقم خواهد خورد

1400 اتفاق های خوبی در زمینه پرداخت مطالبات بازنشستگان رقم خواهد خورد
 در سال 1400 اتفاق های خوبی در زمینه پرداخت مطالبات بازنشستگان رقم خواهد خورد

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: با تلاش هایی که در مجموعه شرکت صورت گرفته ، اتفاق های خوبی در زمینه پرداخت مطالبات بازنشستگان در سال 1400 رخ خواهد داد.

مهندس سلطانی، مدیرعامل شرکت که در جلسه هم اندیشی با کانون های بازنشستگی مخابرات در سراسر کشور سخن می گفت، با بیان این مطلب افزود: یکی از اولویت های اساسی ما در سال 1400، تلاش برای پرداخت مطالبات بازنشستگان شرکت است که بر اساس برنامه تدوین شده، پرداخت آن از خرداد ماه با یک روش منظمی آغاز خواهد شد.
مهندس سلطانی، با بیان اینکه اتفاق های خوبی در زمینه پرداخت مطالبات بازنشستگان در سال جاری رقم خواهد خورد اظهار داشت: با اولویتی که در سال جدید در این خصوص قرار داده ایم و همچنین تلاش هایی که همه مدیران ستاد و مناطق مخابراتی انجام داده اند، ان شاالله به زودی شاهد روند پرداخت مطالبات این قشر محترم که سالیان متمادی زحمات زیادی در شرکت کشیده اند، خواهیم بود.

2d265d3a 43ac 46f2 9788 574d794ac9ba

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در پایان سخنان خود در این نشست، ضمن ضرورت خواندن تکریم بازنشستگان از تلاش های دکتر زارعیان، به خاطر پیگیری وصول مطالبات شرکت و مهندس ملک جعفریان، مدیر مخابرات منطقه تهران و مهندس شکوری، مدیر مخابرات منطقه آذربایجان شرقی در زمینه پرداخت این مطالبات به نمایندگی از چند منطقه برتر در این خصوص قدردانی کرد و از سایرمدیران مناطق خواست تلاش بیشتری در این زمینه انجام دهند.

گفتنی ست، دکتر زارعیان، معاون امور مشتریان مدیرعامل ، ضمن موثر دانستن روند وصول مطالبات شرکت اظهار داشت: با هماهنگی ها و برنامه ریزی های انجام شده، روند وصول مطالبات سرعت بیشتری نیز خواهد گرفت.
در ادامه این نشست نیز، بابایی، مدیرعامل کانون بازنشستگان شرکت مخابرات ایران بر ضرورت اولویت پرداخت مطالبات به بازنشستگان تاکید کرد و گفت: شایسته است ضمن اولویت قراردادن، بر اهمیت پرداخت مطالبات به بازنشستگان توجه بیشتری صورت گیرد.

5c294478 ad18 4c34 9fce e73f3123fe69
مدیران کانون های بازنشستگی مناطق نیز در بخش دیگری از این نشست، به طرح موضوع کرامت بازنشستگان توجه به مطالبات ، امور بیمه و درمان و همچنین همطرازی حقوق آنان تاکید کردند.
گفتنی ست، این نشست، دوشنبه، 10 خرداد ماه 1400 با حضور مهندس سلطانی، مدیرعامل و تنی چند از معاونان ایشان در شرکت مخابرات ایران و مدیران کانون بازنشستگی شرکت مخابرات ایران و همچنین مدیران مخابرات مناطق و کانون های بازنشستگی مخابرات کشور به صورت ویدیوکنفرانسی برگزار شد.

e94b7351 67f5 4df7 b812 10360ef6e1de

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.