کد خبر : 42675
تاریخ انتشار : دوشنبه 29 شهریور 1400 - 11:31

حمایت بانک ایران زمین از اقشار خدمات رسان

حمایت بانک ایران زمین از اقشار خدمات رسان
حمایت بانک ایران زمین از اقشار خدمات رسان
بانک ایران زمین تصمیم گرفته است تا پدیده ای از کارآفرینی در بخش های مختلف اقتصادی باشد و در این راستا در پی آن است تا با ارائه خدمات با کیفیت و تأکید بر مشتری مداری، بانکی پیشرو در اقتصاد آینده ایران نام بگیرد.
 این بانک خصوصی درصدد آن است تا با رعایت کامل قوانین و مقررات پولی و مالی کشور، تجربیات برتر بین المللی را به کار بندد و خدمات خود را در بالاترین استانداردهای کیفی ارائه کند و با استفاده از نوآوری ها و فن آوری های روز دنیا به لحاظ عملیات و کارآیی، جزو بانک های خصوصی پیشرو کشور باشد و راهکارهای بانکی و مالی کامل را به همه مشتریان ارزشمند خود ارائه کند.
در ابتدای تاسیس، برنامه ریزی شده است تا ویژگی متمایز «بانک ایران زمین» رویکرد دانش محوری باشد که فراتر از قلمرو سنتی بانکداری است و کمک می کند تا بانک، ضمن حفظ حقوق صاحبان سهام و سپرده گذاران، نسبت به تحولات محیطی، به بهترین نحو و هوشمندانه عمل کند و بهترین ساختاربندی را درباره محصولات و خدمات خود ارائه دهد.
بر اساس این گزارش، تسهیلات طرح سلامت بانک ایران زمین سلامت که قشر پزشکان جامعه را مخاطب حمایت خود قرار داده در قالب عقد مشارکت مدنی، در قبال ضمانت دو نفر پزشک معتبر یا وثیقه ملکی مسکونی و حداکثر به مدت 36 ماه به گروه های هدف پرداخت می شود.
بر این اساس، تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی مرتبط با فعالیت های درمانی، بهداشتی و پزشکی اعم از درمانگاه ها، کلینیک ها، پارا کلینیک ها ( شامل مراکز تصویربرداری، آزمایشگاه ها، فیزیوتراپی، رادیولوژی، پاتوبیولوژی ) مراکز لیزر درمانی، اورژانس، توانبخشی، بازتوانی، ترک اعتیاد، مشاوره روانشناسی و روانپزشکی، شنوایی سنجی، اپتومتری، گفتاردرمانی، ساخت پروتز، دامپزشکی، شرکت های وارد کننده تجهیزات پزشکی و شرکت های سازنده و صادر کننده انواع پروتز و تجهیزات پزشکی می توانند از مزایای این طرح ویژه بهره مند شود.
داشتن مجوز مطب شرط استفاده پزشکان از این طرح اعلام شده است.
واجدان شرایط برای استفاده از این تسهیلات باید پس از ارائه درخواست، مدارک شناسایی، مدارک تحصیلی و مجوز مطب، پیش فاکتور برای تهیه لوازم و تجهیزات پزشکی مورد نیاز مرتبط با فعالیت خود را به شعب بانک ایران زمین ارائه کنند.
اجرای طرح سلامت به عنوان یکی از رویکردهای بانک ایران زمین در حمایت از اقشار خدمات رسان به جامعه در دستور کار قرار گرفته است تا بدین ترتیب بخشی از دغدغه پزشکان و مخاطبان این طرح در تامین تجهیزات مورد نیاز رفع شود.
این گزارش حاکی است، مؤسسان بانک ایران زمین را گروهی از افراد متخصص و خوشنام از اقشار مختلف جامعه شامل فعالان بخش های مختلف اقتصادی اعم از تولیدی و خدماتی، متخصصان اموربانکی، جامعه پزشکی، جامعه مهندسی، دانشگاهیان، فرهنگیان و تعاونگران تشکیل می دهند و اجرای این طرح ها در راستای رسالت اولیه این بانک خصوصی مورد توجه قرار گرفته است.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.