کد خبر : 22732
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 10 مهر 1399 - 19:06

تخلف آشکار عضو موظف هیئت مدیره فروشگاههای زنجیره ای رفاه + سند

تخلف آشکار عضو موظف هیئت مدیره فروشگاههای زنجیره ای رفاه + سند
تخلف آشکار عضو موظف هیئت مدیره فروشگاههای زنجیره ای رفاه

تبصره ی ۶ ماده ی ۴ دستورالعمل حاکمیتی شرکتی بیان می کند:اعضای موظف هیات مدیره نمیتوانند در شرکتی دیگر، مدیرعامل یا عضو موظف هیات مدیره باشند.

به گزارش  رصد روز ، تبصره ی ۶ ماده ی ۴ دستورالعمل حاکمیتی شرکتی بیان می کند:اعضای موظف هیات مدیره نمیتوانند در شرکتی دیگر، مدیرعامل یا عضو موظف هیات مدیره باشند. هیچ یک ازاعضای هیات مدیره نباید اصالتاً یا به نمایندگی از شخص حقوقی همزمان در بیش از ۳ شرکت به عنوان عضو غیرموظف هیات مدیره انتخاب شوند. اعضای هیات مدیره باید در این خصوص، اقرار نامهای را نیز به کمیته انتصابات ارائه نمایند. اما این مسئله درباره عضو موظف هیئت مدیره فروشگاههای زنجیره ای رفاهمصداق ندارد. محمدعلی خراسانی فردوانی عضو موظف هیئت مدیره فروشگاههای زنجیره رفاه به طور همزمان در شرکت پندار گستررهروان مهر به عنوان عضو هیئت مدیره ، در فروشگاه زنجیره ای آروین بازار پارس به عنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره و در شرکت گروه مدیریت سرمایه به عنوان عضو هیئت مدیره مشغول به فعالیت است.

بدون شک خود محمدعلی خراسانی فردوانی بهتر از هرکس دیگری از شرایط خود آگاهی دارد و با توجه به اینکه عضو موظف هیئت مدیره می باشد انتظار می رود که درباره سایر مسئولیتهایی که در شرکتهای دیگر در اختیار دارد زودتر تعیین تکلیف نماید.

فروشگاه زنجیره ای رفاه

فروشگاه زنجیره ای رفاه

فروشگاه زنجیره ای رفاه

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.