کد خبر : 25266
تاریخ انتشار : جمعه 7 آذر 1399 - 22:46

جزئیات تعطیلی مجموعه شرکت مخابرات ایران در هفته آینده اعلام شد

جزئیات تعطیلی مجموعه شرکت مخابرات ایران در هفته آینده اعلام شد
جزئیات تعطیلی مجموعه شرکت مخابرات ایران در هفته آینده اعلام شد
با توجه به گسترش شیوع ویروس کرونا و کمک به قطع زنجیره انتقال، در پی اجرای دستورالعمل سازمان اداری و استخدامی کشور و جلسه ساعت ۱۸ عصر جمعه ۷ آذر ستاد کرونا شرکت مخابرات ایران، از شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ تا پایان هفته، تمامی حوزه های ستادی و ادارای در مجموعه شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور به جز مراکز ارائه خدمات و پاسخگویی خدمات تعطیل است .

با توجه به گسترش شیوع ویروس کرونا و کمک به قطع زنجیره انتقال، در پی اجرای دستورالعمل سازمان اداری و استخدامی کشورو جلسه ساعت ۱۸ عصر جمعه ۷آذر ستاد کرونا شرکت مخابرات ایران ،از شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ تا پایان هفته, تمامی حوزه های ستادی وادارای در مجموعه شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور به جز مراکز ارائه خدمات و پاسخگویی خدمات تعطیل است .

به گزارش ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا مجموعه شرکت مخابرات ایران، بر اساس تصمیم سازمان اداری و استخدامی کشور برای کمک به قطع زنجیره انتقال کرونا، هفته بعد همه ادارات تعطیل هستند. مگر کارمندانی که بنا به تشخیص بالاترین مقام مسئول،در قسمتهای مختلف، باید در محل کار حاضر شوند.

بر این اساس ، به‌منظور ارائه حداکثری خدمات به تمامی مشتریان ، مراکز ارائه خدمات و پاسخگویی در سراسر کشور کماکان به فعالیت های خود ادامه خواهند داد .

همچنین شرکت مخابرات از مشترکین خواست برای دریافت هرگونه خدمتی از درگاه های غیرحضوری استفاده شود تا با این اقدام, کمک قابل توجهی به قطع زنجیره ابتلا به ویروس کرونا باشد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.