همزمان با دهه مبارک فجر، طی آیینی با حضور استاندار اصفهان، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، نماینده مردم شهرستان گلپایگان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان گلپایگان و تعدادی از مسئولین استانی و شهرستانی، پروژه ساختمانی اداره گاز شهر گوگد به بهره برداری رسید.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان در این آیین گفت: این ساختمان اداری در زمینی به مساحت ۷۰۰ متر مربع ساخته و به بهره برداری رسید.

سید مصطفی علوی، افزود: ۴۰ هزار مشترک گاز در سه شهر گلپایگان، گوگد و گلشهر و ۴۹ روستای شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

وی، با بیان اینکه گلپایگان جزء شهرستان های سبز استان است، اظهار داشت: سالانه ۱۷۰ میلیون متر مکعب گاز در بخش های خانگی، صنعتی و تجاری در گلپایگان مصرف می شود که تقریباً معادل ۱۷ میلیون کپسول گاز ۱۱ کیلویی گاز مایع است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با بیان این که ۱۱۱ شهر استان اصفهان از نعمت گاز برخوردار هستند، افزود: ۴شهر شرقی استان از گاز طبیعی به صورت سی ان جی استفاده می کنند و در حال حاضر ۹۹.۰۸در صد روستاها و صد در صد شهرهای استان اصفهان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند.

مهندس علوی، تصریح کرد: در استان اصفهان، سالانه ۲۱ میلیارد متر مکعب گاز مصرف می شود که از این میزان ۷۰ درصد آن در بخش صنعت، ۲۰ درصد در بخش خانگی و مابقی در بخش های عمومی استان توزیع و به مصرف می رسد.