کد خبر : 32826
تاریخ انتشار : شنبه 28 فروردین 1400 - 18:32

از سوی پژوهشگاه قوه قضاییه سلسله نشست‌های«عصرانه‌های تحول؛گفتمانی نوآورانه در حکمرانی قضایی» برگزار می‌شود سلسله نشست‌های«عصرانه‌های تحول؛گفتمانی نوآورانه در حکمرانی قضایی» برگزار می‌شود سلسله نشست‌های« عصرانه‌های تحول؛گفتمانی نوآورانه در حکمرانی قضایی» از سوی مرکز نوآوری و آموزش پژوهشگاه قوه قضاییه برگزار می‌شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه قوه‌قضاییه،پژوهشگاه قوه قضائیه، به عنوان محور نظام علم، فناوری و نوآوری در دستگاه قضایی و رکن تصمیم ساز آن، با هدف فراهم آوردن زمینه‌ها و مبانی نظری تحول در حکمرانی قضایی و توسعه تفکر حل مسأله در اکوسیستم قضایی، اقدام به برگزاری سلسله نشست‌های گفتمان تحول قضایی تحت عنوان «عصرانه های تحول؛ گفتمانی نوآورانه در حکمرانی قضایی» کرده است. بر اساس این گزارش، در همین راستا، نخستین نشست از سلسله‌ نشست‌های عصرانه‌های تحول با موضوع «مبانی نظری تحول دیجیتال در حکمرانی قضایی با تمرکز بر تحول دیجیتال در پژوهشگاه قوه قضائیه» ساعت ۱۴:۳۰ فردا( یکشنبه) ۲۹ فروردین با ارائه دکتر فرزانه عضو هیئت علمی پژوهشگاه قوه قضائیه برگزار خواهد شد. با توجه به شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، علاقمندان می‌توانند از طریق لینک اسکای‌روم به نشانی https://www.skyroom.online/ch/ijri.ir/tahavol حضور یابند. مولف: روابط عمومی و امور بین‌الملل پژوهشگاه قوه قضاییه

سلسله نشست‌های«عصرانه‌های تحول؛گفتمانی نوآورانه در حکمرانی قضایی» برگزار می‌شود

سلسله نشست‌های«عصرانه‌های تحول؛گفتمانی نوآورانه در حکمرانی قضایی» برگزار می‌شود
سلسله نشست‌های«عصرانه‌های تحول؛گفتمانی نوآورانه در حکمرانی قضایی» برگزار می‌شود
سلسله نشست‌های« عصرانه‌های تحول؛گفتمانی نوآورانه در حکمرانی قضایی» از سوی مرکز نوآوری و آموزش پژوهشگاه قوه قضاییه برگزار می‌شود.

پژوهشگاه قوه قضائیه، به عنوان محور نظام علم، فناوری و نوآوری در دستگاه قضایی و رکن تصمیم ساز آن، با هدف فراهم آوردن زمینه‌ها و مبانی نظری تحول در حکمرانی قضایی و توسعه تفکر حل مسأله در اکوسیستم قضایی، اقدام به برگزاری سلسله نشست‌های گفتمان تحول قضایی تحت عنوان «عصرانه های تحول؛ گفتمانی نوآورانه در حکمرانی قضایی» کرده است.

بر اساس این گزارش، در همین راستا، نخستین نشست از سلسله‌ نشست‌های عصرانه‌های تحول با موضوع «مبانی نظری تحول دیجیتال در حکمرانی قضایی با تمرکز بر تحول دیجیتال در پژوهشگاه قوه قضائیه» ساعت ۱۴:۳۰ فردا( یکشنبه) ۲۹ فروردین با ارائه دکتر فرزانه عضو هیئت علمی پژوهشگاه قوه قضائیه برگزار خواهد شد.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، علاقمندان می‌توانند از طریق لینک اسکای‌روم به نشانی https://www.skyroom.online/ch/ijri.ir/tahavol حضور یابند.

%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%B1%20%D9%86%D8%B8%D8%B1%DB%8C%20%D8%AA%D8%AD%D9%88%D9%84%20%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%20%D8%AF%D8%B1%20%D9%82%D9%88%D9%87%20%D9%82%D8%B6%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D9%875%20(1)

 

مولف: روابط عمومی و امور بین‌الملل پژوهشگاه قوه قضاییه

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.