کد خبر : 33119
تاریخ انتشار : چهارشنبه 1 اردیبهشت 1400 - 9:10

اولین جلسه مجازی و بر خط شورای مشورتی کودکان ونوجوانان تشکیل شد

اولین جلسه مجازی و بر خط شورای مشورتی کودکان ونوجوانان تشکیل شد
اولین جلسه مجازی و بر خط شورای مشورتی کودکان ونوجوانان تشکیل شد.

اولین جلسه معارفه اعضاء شورای مشورتی کودکان ونوجوانان روز دوشنبه 30 فروردین با حضور دکتر سید احمد حسینی نیا(رئیس شورای اجرایی شهر دوستدار کودک اصفهان و معاون شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان) به دلیل شرایط فراگیری کرونا در شهر اصفهان به صورت آنلاین و بر خط برگزار شد
در این جلسه آنلاین بعد از ارائه گزارش کوتاه توسط دبیر شورای اجرایی پیرامون شورای مشورتی، اعضاء انتخاب شده به معرفی و بیان انتظارات خود از شورای مشورتی پرداختند.
-ایجاد بستر حمایتی و مناسب برای فعالیت و استفاده درست از استعدادها و توانایی های اعضاء از بارزترین خواسته های اعضاء شورای مشورتی کودکان و نوجوانان شهر اصفهان بود.
در ادامه دکتر حسینی نیا رئیس شورای اجرایی شهر دوستدار کودک اصفهان ضمن ابراز خوشحالی و رضایت از فرآیند انتخابات و شور و اشتیاق حاکم در بین بچه ها با توجه به نوع نگاه کودکان به شهر اصفهان اظهار داشت: شورای مشورتی کودکان و نوجوانان با هدف : فرصت دادن به کودکان برای بیان نیازهای خود از طریق نمایندگان خود در شورا ، بهبود مهارت هاو توانایی ها رهبری
-توسعه بهبود نظام سیاست گذاری،تصمیم سازی و تصمیم گیری از طریق مشارکت کودکان و در نهایت
-ارتقاء و کیفیت مسئولیت پذیری،روحیه مشارکت پذیری و کارگروهی در بین کودکان و نوجوانان، با سیستم انتخابات برای اولین بار تشکیل شده است.
معاون شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان افزود: در این دوره ما با افتخار مشارکت 1550کودک و ثبت حدود 24000رای را شاهد بودیم که این نشان از استقبال خوب کودکان و علاقه و تعهد آنها در ساختن شهری زیبا برای کودکان است.
حسینی نیا گفت: پس از این جلسات با حضور شما منتخبین و با مشورت و همفکری شما عزیزان در راستای اقدامات مصوب و برنامه های ارائه شده توسط یونیسف و وزارت کشور، برگزار خواهد شد. قطعا دریچه دید شما کودکان و نوجوانان نسبت به مباحث عمرانی، شهری، ترویجی و طراحی برای این قشر تاثیر گذار خواهد بود.
رئیس شورای اجرایی شهر دوستدار کودک اصفهان اظهارکرد: امید است بتوانیم بر اساس برنامه اقدام اجرایی مصوب در شورای شهر اصفهان و تاییدیه وزارت کشور و یونیسف و آنچه که جناب دکتر نوروزی شهردار اصفهان در برنامه سنجش پذیر مدیریت شهری در نظر داشته اند همواره مورد تاکید ایشان نیز بوده است، بتوانیم از لحاظ زیرساختی و فرهنگی با مشورت وهمفکری شما عزیزان سیاست گذاری منطبق با دیدگاه قشر بهره بردار را داشته باشیم.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.