کد خبر : 31876
تاریخ انتشار : چهارشنبه 11 فروردین 1400 - 14:55

تحریم ها، فرصتی برای توسعه محصولات بهمن موتور

تحریم ها، فرصتی برای توسعه محصولات بهمن موتور
تحریم ها، فرصتی برای توسعه محصولات بهمن موتور

بهمن موتور دو محصول دیگنیتی و فیدلیتی را در سال 99رونماییکرد و به سبد محصولات خود افزود.

با شروع تحریم ها، صنعت خودروی کشور با محدودیت ها ومشکلات بسیاری در عرضه محصولات مواجه شد، با وجود همه یاین محدودیتها گروه بهمن، به ویژه شرکت بهمن موتور سال گذشتهاز تکاپو دست نکشید و با کمک تیمی از مهندسان و طراحانداخلی در تولید خودرویی با نام دیگنیتی مشارکت کرد و آن را  بهسبد محصولات بهمن موتور افزود. یک خودرو اس یو وی کوپهبسیار زیبا با طراحی خاص ، اسپرت و دارای مشخصه هایمتفاوت نسبت به محصولات جاری در بازار است که به تولید انبوهرسیده و در سال جدید عرضه خواهد شد .

همچنین شرکت بهمن موتور سال گذشته در کنار دیگنیتی،خودروی اس یو وی جدید لوکس و اقتصادی دیگری با نام فیدلیتیرا معرفی کرد که با سرمایه گذاری بسیار زیاد، برای اولین بار درکشور پلتفرم خودروی مذکور را خریداری کرده است. ضمن اینکهبهمن موتور مشارکت با قطعه سازان داخلی در زمینه بومی سازیقطعات را آغاز کرده و تا امروز توانسته حضور دو خودروی اس یووی داخلی سازی شده با نشان تجاری خود را در کشور قطعیکند.

بهمن موتور در همه زمان آینده نگری را سرلوحه کار خود قرار دادو در زمان اعمال تحریم ها و فروکشی بازار با آموزش همه جانبهپرسنل، استاندارد سازی نمایندگی ها، بازسازی خطوط تولید وساخت سالن های جدید، توسعه فضای کارخانه بهمن موتور وافزایش سطح کیفیت محصولات وتحریم ها را برای توسعه بهمنموتور تبدیل به یک فرصت کرد.

از این رو همزمان با مشکلات ایجاد شده از ناحیه تحریم ها و موضوع منابع انسانی در صنعت خودرو، سال گذشته بهمن موتوربا گسترش فعالیت و طرح های توسعه ای برای اهداف بلند مدت، علاوه بر حفظ شاغلین خود، به جذب نیروی انسانی نیز اقدام کرده است.

همچنین بهمن موتور در سال گذشته در راستای مشتری مداری ومعرفی محصولات، دومین نمایشگاه خود را با چهره و استانداردجدید در خیابان شریعتی تهران افتتاح کرد.

از اهداف مهم بهمن موتور ، بهبود و توسعه شبکه نمایندگی ها ودر کنار آن توسعه و ارتقاء محصولات و خدمات است و بدینمنظور روند استانداردسازی نمایندگی های بهمن موتور که نشاندهنده ی بهمنی جدید با سیاستی جدید است چندی است که آغاز شده تا با تولید محصولات نوین و با کیفیت ، سطح رضایتمشتریان خود را افزایش دهد.

از دیگر اقدامات توسعه ای شرکت بهمن در سال 99 به روز رسانی خودروی کارا 2000 سی سی است که مدل های جدید آنبه فرمان هیدرولیک مجهز شده است، شرکت بهمن موتور علاوه بربهبود طراحی ، مواد اولیه و اعمال برخی تغییرات بیرونی، با تجهیزاین خودرو به فرمان هیدرولیک، تغییر طراحی صندلی در راستایارگونومیک تر نمودن و افزایش آسایش راننده وسرنشین و برخیتغییرات در امکانات و تزئینات داخلی مانند سقف کاذب، آفتابگیرو افزودن قفل مرکزی و ریموت، تلاش در خور توجهی در افزایشرضایتمندی و راحتی مشتریان نموده است.

همچنین در سال 99 شرکت بهمن موتور در راستای افزایشرضایت مشتریان، پروژه های متفاوتی را در خصوص بهبود سطحکیفی محصولات اجرا کرده است که از جمله می توان به ارتقایکیفیت رنگ محصولات با تهیه تجهیزات پیشرفته، مکانیزه شدنخطوط رنگ، انجام آزمایشات سختگیرانه مطابق با استانداردهایروز دنیا واشاره کرد.

یکسان سازی تست های انجام شده بر روی رنگ های این شرکتبا سایر خودروسازان داخلی ، محدودیت های سختگیرانه برایاستانداردهای رنگ و انجام  35 تست مطابق با آخریناستانداردهای روز دنیا از جمله این تغییرات است تا بتوان پیش ازورود رنگ به خط تولید، کلیه آزمون های رنگ تر، فیلم رنگ و تستهای عملکردی را صحه گذاری کرد. ضمن اینکه با امکانات فنی وتجهیزات پیشرفته ی رباتیک موجود شرایط افزایش تنوع رنگیمحصولات بهمن موتور فراهم شده است.

گروه بهمن به‌دنبال استراتژی کاهش ارزبری و استفاده از منابعداخلی، افزایش عمق داخلی‌سازی خودروهای تجاری و سواریتولیدی را در برنامه‌های خود دارد لذا در همین خصوص نمایشگاهداخلی سازی محصولات گروه بهمن به منظور توسعه زنجیره تامینقطعات خودروهای سواری و تجاری پنجم لغایت هشتم بهمن ماه سال گذشته برگزار شد. در این مراسم طیف گسترده ای ازقطعات محصولات بهمن در آن به نمایش در آمد و قطعات وتجهیزات برقی و الکترونیکی، قوای محرکه، تزئینی، پلیمری وایمنی و عملکردی خودروهای فیدلیتی و دیگنیتی به‌رویتبازدیدکنندگان قرار گرفت.

گفتنی است استراتژی بهمن موتور در فعالیت های خود، ایجادتمایز از طریق گسترش محصولات، افزایش کیفیت و خدمات دربین خودروسازان داخلی و دستیابی به بالاترین سطح رضایتمشتری در کیفیت محصول، خدمات فروش و پس از فروش است.  

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.